Hall of Fame

0

me pole mitte ainult tänulikud, et meie tooteid hinnatakse ja ostetakse, vaid me oleme uhked, et on ettevõtjaid, kes hoolivad oma töötajatest, alltöövõtjatest ja klientidest.

2014. aasta sügisel, mil saime valmis Kaardipaki esimese trükiversiooni, oleme tänaseks jõudnud trükkida kolmanda, täiendatud versiooni. Esimese versiooni koostamisel olime skeptilised ja loobusime venekeelse variandi loomisest. Nüüd on see olemas ja peame tunnistama, et 40% müüdud Kaardipakkidest on venekeelsed.

Oleme täheldanud, et Kaardipaki ostjad on erinevad – kes ostab ühe, kes kolm või viis pakki. Ent on neid, kes soetavad 10, 20 või enam eksemplari ja teevad mõne aja möödudes jätkuostu. Suurimad tarned on olnud 100 ja 200 eksemplari ja kõigile neile Kaardipakkidele on ettevõtted küsinud ja saanud esikaanele oma ettevõtte logo.

Pole põhjust olla parimatest erinev. Kaardipakk on lihtsaim võimalus jõuda tulemuseni, kus kõigile kehtivad samad reeglid, alates ehitusplatsi väravast kuni ehitise üleandmiseni tellijale.

Pildilt on puudu SA Innove, kes soetas kutseharidussüsteemi ehitusvaldkonnas õppivatele noortele kogu teise tiraaži – pea 2500 eksemplari.

 

 

Share.