jõuluaeg veel kestab. Meie aga otsime…

0

Viimasel aastal oli mul võimalus teha koolitusi ja pidada tööohutuse loenguid kokku 536-le inimesele ning levitada tööohutuse kaardipakki kui abivahendit ehitusplatsi tööohutuse paremaks korraldamiseks.

Sooviksime kõigile, kes hoolivad oma töötajatest ja tööohutusest, midagi kinkida. Lisaks nendele teadmistele või ideedele, mille nad on saanud minu loengust või koolituselt või siis, kui on hankinud kaardipaki. Ent kuna päris kõigile meil kingitusi pole, tegime valiku – anname ära ühe laheda espressomasina, mille sarnast Eestist palju ei leia. See on ROK (vt ka www.rok.ee).

Meie loosimine ei ole tarbijamäng, mis paneb toodet (rohkem)ostma paljuski seepärast, et ostuga võiks kaasneda mingi lisahüve. See on tänukingitus.

Selle masina saab endale inimene või ettevõte, kes on saanud endale kaardipaki 
mille panderollil* on järjekorranumber 400672 ja kellel on see panderoll ette näidata.

 

Käesolevale kirjale reageerimiseks on aega 2017. aasta jaanuari kuu lõpuni. Selle aja jooksul palume meiega ühendust võtta ja eelviidatud numbriga panderoll esitada.

Parimate soovide ja tänuga

Tarmo

võidupanderolli leidmisest palume teatada: tarmo[at]mustmaja.ee

 

 

*Panderoll on see musta taustavärviga pabeririba, mis hoiab kaardipaki lehti koos ning mille küljele on valge ovaali sisse numeraartoriga trükitud unikaalne järjekorranumber. Kaardipakke on tarnitud järjekorranumbritega 400001-400979 ja 600001-….

Share.