Pakume tööd

0

Lühidalt: otsime vene emakeelega ent eesti keelest (hästi) arusaavat, ehitusvaldkonnas töötanud (töötavat) inimest (meest või naist), kes ei pelga rääkida ja enamgi veel – võib seda teha mitu tundi järjest ja suudab seda teha veenvalt ja kes saab aru, et ehitusvaldkonnas, aga mitte ainult, on tööohutus äärmiselt oluline, aga mitte ainus asi, millele keskenduda. Vajame selle inimese abi, ausam on öelda – soovime teda palgata umbes kolmeks kuni viieks päevaks. Kuigi see tundub olema lühike projekt, võib siit kooruda välja pikaajalisem töösuhe. Ja palk, loomulikult palk … et vältida “kullakaevajate” invasiooni, on palk sama või veidi parem, kui praeguses töökohas, seega palgas ei kaota, pigem on tegu väikese võiduga.

Kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellel võks olla huvi panustada ja näha muutusi, oleksin tänulik, kui saaksin nädala jooksul (kuni 03.05.18) sobiva inimeseni viiva vihje meilile: to.koolitus@mustmaja.ee.

Ja veel – me soovime tulemusliku vihje eest tänutäheks saata 10 tööohutuse kaardipakki, mis on justnimelt vene keelsed. Ilma postikuluta ja täiesti tasuta. Vaata lisa siit: www.kaardipakk.ee

Share.