REEGLID

ehitamine on meeskonnamäng. Lausa mitmete meeskondade kokkumäng. Et ehitamine sujuks ja erinevad meeskonnad koostööd teeks, on vaja reegleid. Kui kõigile kehtivad samad reeglid alates ehitusplatsile sisenemisest, on lootust jõuda ehitis või rajatis valmis oodatud moel ja ajal. Enamgi veel, töö saab tehtud ilma õnnetusteta.

SAMAD REEGLID

kuigi ehitusplatsid ja olud on erinevad, kehtivad kõigile samad seadused – nii loodusseadused, millest saab ülevaate juba koolipõlves, kui õigusaktid, millega on kehtestatud ohutu töötamise reeglid ja mida sugugi mitte kõik ehitusplatsil töötavad isikud ei tea. Kaardipakk® on lihtsaim viis saada ülevaade kõige olulisematest ehitustööde ohutust puudutavatest nõuetest ja reeglitest – samad reeglid alates ehitusplatsile sisenemisest

FORMAAT

oleme valinud mugava formaadi (88*125mm) et see mahuks nii töömehele kui tööjuhile taskusse. Kaardipaki lehed on kaetud õhukese laminaadiga, et vähendada määrdumise riski. Üheks pakiks köitmisel kasutame rõngast, mis teeb lehitsemise käepäraseks.

KEELED

kaardipakk® on saadaval nii eesti-, kui venekeelsena. Samad pildid, sama jutt, samadel lehekülgede, aga keel on erinev – eriti mugav on see puhkudel, kui üks osapool räägib teist keelt.

PERSONAALSUS

ettevõtetel on võimalus lisada esikaanele oma logo ja esikaane siseküljele lühike pühendus või pöördumine lugeja(te) poole.

REEGLID ON OLULISED

2014. aasta lõpus valmis meil esimese “Tööohutuse kaardipakk”. 2018. aastal trükkisime juba kolmanda versiooni. 2020. aasta oktoobris trükkisime viienda versiooni. Oleme sinna koondanud peamised ehitusplatsi tööohutusreeglid ja soovime, et igaüks, kelle kätte see kaardipakk satub, loeb selle läbi ja püüab oma töid selle järgi korraldada. Pole abi, kui ta läbilugemata taskus või lauasahtlis on või selles kirjeldatud reegleid eiratakse.

TELLI
© 2019 must maja®